Ağrı Sohbet

Selam Olsun

Ağrı Sohbet

e hoşgeldiniz Türkiyenin en dogusu ve kişin en soguk gecen bölgesi olan ağrı geçim olarak donan
Gölden balık tutarak geçim kaynagini saglamakta. agri son zamanlarda nufus olarak artmakta cünkü istanbul da geçim gerçekten zor Kiralar vs vs..


Soguk günlerde bende sizin için şunu düşündüm agri sohbet kanalını acmaya karar verdim Canınız Sıkkın oldugunda ne yapıyosunuz ben söylim.
Dişariya Çıkıp Geziyosunuz Dolaşiyorsunuz Ama kiş vakti gidicek bi yerde yok haliyle evde oturuyosunuz. sosyal aglara takılıyosunuz haliyle.
Canınızın Sıkkınlıgı bi türlü Gitmek bilmiyorken Sohbet Sitelerine deng gelip girip kanala sohbet muhabbet ediyosunuz ben sizleri Sohbetpark a davet etmek istiyorum TÜRKİYE nin her il ilcesinden insanların bulundugu huzurlu nezih elit bi ortam sizleri beklemekte dilediginiz yerden dilediginiz saatte baglana bilirsiniz dilerseniz tablet – bilgisayar – cep telefonu aklınıza gele bilicek hertürlü internet olan yerlerden baglana bilirsiniz.
Bizi diyer Sunuculardan ayirt eden olayimiz ücretsiz sohbet Olmamiz arkadaşlar burda kanal almak isteseniz bile tutup Dj olmak isteseniz bile.
Admin olmak isteseniz bile para ödemek zorunda degilsiniz biz bu işten zevk aliyouz para kazanmak gibi bi derdimiz yok,

işte bu yüzden Siz degerli gönül dostlarimizi burada bekliyoruz Sohbetpark dedigim gibi heryerden giriş bulunmakta siz gelip nickinizi alip keyfinize bakabilirsiniz Dj lik alabilir radyo dinliye bilir oyun kanallarinda oyun oynuya bilir global olan Sohbet Kanallarinda Sohbet ede bilirsiniz.

dedigim gibi biz işimizi aşk ile yapıyoruz. Ve Sizleride burada bekliyoruz.