Güvenli Sohbet Sitesi

Merhaba

Güvenli Sohbet Sitesi

ne hoşgeldiniz Bizim amacimiz Türkiyedeki Sohbet sitelerinin bi cogunda Güvenli olmadigini test ettik. Örnek vericek olursak.

Farz edelimki X < nickindeki bi bayan Sohbet Sitesine giriş yaptı ve başka bi kişi tarafindan Sürekli rahatsiz ediliyor.
ve o X bayan rahatsizligini belli ediyor ve admin kisilerden rahatsiz oluyor. ve O kişi arkadaşlarini toplayip bu sefer Sohbet kanalında yani Sunucu içersinde Kötülemeye basliyorlar. karalama yapıyorlar yildirmak için. oda yetmiyor Sunucuda bulunan % Admin kişilerden X kişinin ip adresini istiyorlar eyer işi bilen bi kişiyse bu X kişinin Mobil Kullaniciysa Cep telefon numarasini veya Konum olarak nerde oldugunu buluyor ve tehtit etmeye başliyor. Sohbetpark Ailesi olarak biz bunun önlemini aldik Nasil mi ? kim gelirse gelsin Sunucu içersinde bulunan Admin kişilere Sahte ipler gösteriliyor. bu Sayede Cürük olmaz ya cürük adminlerin önüne gecmiş olunuyor ve Güvenli bi Sohbet platformu oluşuyor bu sayede burada bulunan bayan arkadaşlarimiza tehtit vb Sözleriyle gelemiyorlar kanal içersinde kesinlikle argo karaliyici konuşmak yasaktir ve bu kişiler bu sohbet sitesinden uzaklaştirilicaktir.

Amacimiz Siz degerli arkadaşlarimiza güzel sakin nezih bi ortam saglamakta Mobil Sohbetin tek adresi olan Sohbetpark Siz degerli Kullanicilarimiza güzel bi ortam saglamakta hedefimiz bu yöndedir arkadaşlar zaten türkiyenin yani genel dünyanin sorunu bu kendini güclü sanan insanlar karşi tarafa istediklerini yaptırtamiyinca hemen tehtit yollarina basvuruyor. ne yazikki bu kadindada erkektede mevcut Siz buraya bilgisayar ve telefondn giriş yapıosunuz kişisel bilgileriniz herzaman veri tabanimizda kayitli kaliyor bizler bunlari saklamak zorundayiz sebebi ise şu örnek olarak kötü niyetli gelirsiniz. buraya bakarsiniz ve küfür / argo / saldiri yapmak için niyetlisinizdedir bu yapan kisilere bilişim tarafindan takip edilmek üzere ip adresiniz kişisel verileriniz paylaşilir ve gerekli olarak bilişim bunlara bakar.
Biz kendimizi düşündügümüzden degil arkadaşlar sizlerin daha huzurlu daha güzel bi Sohbet Sitesi olmasi için elimizden geleni yapacagimiza emin olabilirsiniz.

ALLAHA Emanet oLun Sohbetpark Ailesi olarak sizleri burada beklemekteyiz.